Компанія "Юнівей Консалтинг-Груп" будучи лідером в бізнес-освіті, розробці та проведенні корпоративних тренінгів для ряду компаній в 2012-2016 проводила ряд заходів:

12 квітня 2016 р "Юнівей Консалтинг-Груп" (м.Київ) та "Агентство Європейських Інновацій" (м.Львів) спільно провели тренінг "Підготовка проектних пропозицій малих і середніх підприємств в програму" Горизонт 2020 ". Представники топ-менеджменту малого та середнього бізнесу України, керівники проектних груп і представники наукових організацій відвідали тренінг-семінар, освоїли теоретичні та практичні знання з написання проектних пропозицій до програми Горизонт 2020.

І що в результаті?

Учасники дізналися, що маючи інноваційну, наукову ідею, маючи партнерів і зв´язку з малими і середніми підприємствами Європи можна отримати безповоротні (!) Інвестиції на висновок своєї інновації на ринок зі стадії прототипу до комерціалізації. Ну і звичайно ж, крім теоретичних знань наші учасники провели "мозкові штурми" з розвитку практичних навичок написання проектних заявок в програму "Горизонт 2020".

Результативною працею 4 команди учасників дали ідеї, рекомендації щодо поліпшення проектної заявки, що розглядалася у вигляді навчальних ситуаційних завдань. В результаті дізналися і розвинули практичні навички: як розвинути ідею, сформувати концепцію і консорціум міжнародного проекту і написати успішну проектну заявку.
Спасибі нашим учасникам, що відгукнулися, відвідали тренінг-семінар, попрацювали в командах і з нашими тренерами, а найголовніше - оцінили і дали коментарі щодо поліпшення нашого тренінг -Семінари: "Підготовка проектних пропозицій МСП в програму" Горизонт 2020 "(див. фотозвіт).

Ми обов´язково врахуємо побажання наших учасників і будемо покращувати тренінг-семінар для максимального ефекту від проведення та отримання необхідних знань і практичних навичок.

Ну а результатом цього тренінг - семінару, звичайно ж, буде майбутня робота у вигляді спільного написання проектних заявок в програму "Горизонт 2020".
В кінці напруженого дня "мозкового штурму" учасникам видавали сертифікати і провели обговорення результатів, можливості подальшої роботи, створення спільних проектів.

Тренінг-семінар проводили: Нікітін Юрій, Кульчицький Іван, Мельник Марина.

Організація тренінгу відбувалася в центрі Києва - готель "Козацький".

Фото-звіт представлений нижче:

   

 Звіт щодо тренінг-семінару 21 червня 2016 р.

Наступний тренінг-семінар плануємо проводити у вересні-жовтні (буде повідомлено додатково)

Чекаємо Вас!