Компанія "Юнівей Консалтинг-Груп" будучи лідером в бізнес-освіті, розробці та проведенні корпоративних тренінгів для ряду компаній у 2016-2017 проводила ряд заходів:

 Тренінг семінар із залучення безповоротного фінансування для підприємств малого та середнього бізнесу 21 червня 2016 р
Компанія "Юнівей Консалтинг-Груп" у співпраці з "АГЕНЦІЯ ЄВРОПЕЙСЬКІХ ІННОВАЦІЙ" продовжує розвивати компетенції менеджерів організацій України щодо залучення безповоротного фінансування в рамках підготовки та управління інноваційними проектами програми Горизонт 2020.

Другий тренінг - семінар був вдосконалений в порівнянні з першим, тренінг -семінаром, який був 12 квітня 2016 року, що дало скорочення розгляду загальних інформаційних питань і збільшення часу на розгляд практичних питань і надання консалтингових послугз урахуванням індивідуальних особливостей проектної ідеї кожної організації, яку представляли учасники тренінг - семінару.

Ми вдячні всім нашим учасникам тренінг - семінару, які заздалегідь надіслали матеріали проектних ідей своїх організацій, що і дало можливість підвищити ефективність і результативність другого тренінг - семінару.

Учасниками другого тренінг - семінару були представники організацій з: Львова, Харкова, Херсону, Києва та Київської області. Все дуже добродушні, чуйні і веселі. Тренінг-семінар пройшов в добродушною і веселій атмосфері!

Робота над практичними і ситуаційними завданнями проводилися в командах:

Активне обговорення і доопрацювання результатів командної роботи:

Програма тренінг-семінару передбачала чергування інтерактивних презентацій, командною роботою і спільними мозковими штурмами разом з тренер - консультантами:

І багато практичних моментів було під час таких мозкових штурмів над якими було над чим замислитися:

 

В кінці напруженого дня насиченого "мозковими штурмами" і практичними завданнями учасники тренінг-семінару провели обговорення результатів, можливостей подальшої роботи, створення та написання спільних успішних проектів в програму Горизонт 2020 та інші міжнародні фонди.

Видача сертифікатів учасникам тренінг - семінару:

І вся робоча команда у зборі:

Тренінг-семінар проводили: Нікітін Юрій, Кульчицький Іван, Мельник Марина.

Організація тренінгу відбувалася в центрі Києва - готель «Козацький», майдан Незалежності.